Realizacje

Białystok
Gmina Białystok i kolejny zadowolony nabywca. Tym razem nasz klient zdecydował się na 4 zbiorniki po 15m3 każdy. Pozwoli to na zgromadzenie dużej ilości wody deszczowej. Łączna pojemność baterii monolitycznych prefabrykowanych betonowych zbiorników na wodę deszczową w tym wypadku to 60m3. Z wykorzystaniem naszych zbiorników na deszczówkę możemy tworzyć baterię o dużych pojemnościach dochodzących nawet do 500 m3 lub większej. Skontaktuj się z nami, a my chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz znajdziemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.
Bydgoszcz
Mamy przyjemność przedstawić Państwu kolejną z naszych realizacji. Tym razem naszym klientem okazała się firma deweloperska. Wybór padł na 6 zbiorników o pojemności 15m3 każdy. Daje to łącznie możliwość zmagazynowania aż 90m3 wody deszczowej. Świadoma postawa inwestora zapewni lepszą retencję wód i możliwość ich wykorzystania do np. podlewania zieleni w obrębie inwestycji. Należy pamiętać, iż nasze monolityczne betonowe zbiorniki na wodę deszczową mogą służyć jako zbiorniki PPOŻ. Istnieje możliwość łączenia zbiorników w baterie i osiąganie dowolnych potrzebnych pojemności.
Gmina Tarnowo Podgórne
Prezentujemy Państwu jedną z naszych inwestycji wykonaną w Gminie Tarnowo Podgórne. Zbiornik na jaki zdecydował się nasz klient to 20000l. Doskonały wybór dzięki któremu podlewanie ogródka czy mycie samochodu będzie odbywało się w sposób bezkosztowy. Co więcej, podatek od deszczu dzięki wykorzystaniu zbiornika Gizo zostanie znacznie zredukowany. Dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu lat wygodnego użytkowania.
Lipków pod Warszawą
Kolejna realizacja i kolejny zadowolony klient. Tym razem przedstawiamy realizację z posadowienia naszego zbiornika na wodę deszczową w podwarszawskiej miejscowości Lipków. Klient zdecydował się na zbiornik o pojemności 15000 litrów. Zbiornik będzie pełnił rolę zbiornika retencyjnego, a woda w nim przechowywana będzie wykorzystywana jako woda techniczna do użytku w domu. Zakup zbiornika na wodę deszczowa jest aktualnie bardzo rozsądnym przedsięwzięciem ze względu na zapowiedź podwyższania podatku „od deszczu”. Należy również zwrócić uwagę na zmieniający się klimat i coraz częstsze susze występujące cyklicznie. Woda zmagazynowana w zbiorniku świetnie sprawdzi się w danym okresie np. do podlewania ogrodu i pozwoli utrzymać rośliny w dobrym stanie bez konieczności używania do podlewania wody z sieci.
Miasto Białystok
Kolejny tydzień kolejna realizacja. Tym razem prezentujemy Państwu posadowienie zbiornika 15000l na obszarze miasta Białystok. Nasz klient podjął świadomą decyzje motywując posadowienie zbiornika przyszłymi niższymi kosztami za pobór wody z sieci oraz obniżkę podatku „od deszczu”. Należy pamiętać dodatkowo że monolityczne betonowe zbiorniki gwarantują brak przesiąkania wód gruntowych. Dzięki temu wodę ze zbiorników można wykorzystywać jako wodę techniczną do użycia w domu lub podlewania ogródka i mycia samochodów. Brak mieszania się wód z monolitycznego betonowego zbiornika i wód gruntowych jest częstym problemem zbiorników plastikowych. W monolitycznym betonowym zbiorniku na wodę deszczową Gizo taki problem nie występuje.